- ARCTIC

Цена
€13 38 / 26 17 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Характеристики:
Наклон вертикала - +/-15°
Наклон хоризонтала - 60°
Завъртане - 360 °
VESA - 75/100
Максимално тегло на монитора - 20 кг
LCD размер - 13" - 43"
Либела: да
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Характеристики:
Наклон вертикала - +/-15°
Наклон хоризонтала - 60°
Завъртане - 360 °
VESA - 75/100
Максимално тегло на монитора - 20 кг
LCD размер - 13" - 43"
Либела: да
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Стойка за | Монитор |
| Тип стойка | Подвижна |
| Тип стойка | Подвижна |
| Мин. диагонал (инча) | 13 inch |
| Въртене | 360° |
| Макс.диагонал (инча) | 43 inch |
| Стойка за | Монитор |
| VESA Стандарт | 75 x 75 |
| VESA Стандарт | 100 x 100 |
| Мин. диагонал (инча) | 13 inch |
| Макс.диагонал (инча) | 43 inch |
| Макс.тегло (кг) | 20 Kg |
| VESA Стандарт | 75 x 75 |
| VESA Стандарт | 100 x 100 |
| Макс.тегло (кг) | 20 Kg |
| Цвят | Черен |
| Вертикален наклон (градуси) | 15 / 15° |
| Въртене | 360° |
| Вертикален наклон (градуси) | 15 / 15° |
| Монтиране на | Бюро |
| Цвят | Черен |
| Монтиране на | Бюро |
| Тегло | 0.93кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | Фиксирана |
| Минимален размер на екрана (inch) | 10 |
| Максимален размер на екрана (inch) | 27 |
| Максимално тегло (kg) | 5 |
| VESA съвместимост | 75x75, 100x100 |
| Ъгъл на наклон (°) | 0 |
| Ъгъл на завъртане (°) | 180° |
| Отстояние от стената (mm) | 100 |
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Тегло | 0.93кг |
Стойка за монитор ARCTIC W1A – Ергономична и здрава
Издигнете монитора си на нивото на очите със стойката ARCTIC W1A – стабилна и регулируема основа, която освобождава работното място и подобрява стойката ви. Благодарение на здравата стоманена конструкция, тя поддържа екрани до 27 инча и е надежден избор за всяко работно пространство.
Ключови Предимства
- Ергономично гледане — Повдига монитора на удобна височина, намалявайки напрежението върху врата и очите.
- Стабилна конструкция — Изработена от висококачествена стомана за дълготрайна устойчивост.
- Спестяване на място — Компактната основа оставя допълнително пространство за клавиатура и други принадлежности.
- Лесен монтаж — Без инструменти, сглобяване за минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | Фиксирана |
| Минимален размер на екрана | 10 инча |
| Максимален размер на екрана | 27 инча |
| Максимално тегло | 5 кг |
| VESA съвместимост | 75x75, 100x100 |
| Материал | Стомана |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Основа на стойката
- VESA плоча
- Монтажен комплект
- Инструкция за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









